Pomoc zdalna

Comarch ERP XL

Comarch ERP XL - wielomodułowy, w pełni zintegrowany system informatyczny klasy ERP dedykowany średnim i dużym firmom handlowym, produkcyjnym oraz usługowym. Dzięki rozbudowanej funkcjonalności zapewnia pełne wsparcie i automatyzację procesów biznesowych w przedsiębiorstwie, szczególnie w firmach wielooddziałowych. System dostępny także w modelu w modelu usługowym. 

Bezpłatna prezentacjaWersja demo

Opis

Comarch ERP XL to wielomodułowy, w pełni zintegrowany system informatyczny klasy ERP polecany średnim i dużym firmom handlowym, produkcyjnym oraz usługowym.

Dzięki rozbudowanej funkcjonalności zapewnia wsparcie i automatyzację procesów biznesowych w przedsiębiorstwie. Możliwość pracy on-line/off-line gwarantuje pełną funkcjonalność w firmach wielooddziałowych, posiadających skomplikowany obieg dokumentów, w pracy przedstawicieli handlowych, akwizytorów oraz oddziałów przedsiębiorstwa. Comarch ERP XL pozwala na wykorzystanie nowoczesnych form handlu elektronicznego poprzez współpracę z systemami EDI (Electronic Data Interchange).

System Comarch ERP XL umożliwia elektroniczną wymianę dokumentów z innymi systemami ERP przy wykorzystaniu standardu danych ECOD (Elektroniczne Centrum Obsługi Dokumentów). Pozwala również na import elektronicznych wyciągów bankowych oraz przygotowanie zleceń przelewów w postaci plików, co umożliwia integrację z systemami bankowości elektronicznej.

Najważniejsze cechy i zalety systemu:

 • integralność i przepływ informacji w systemie warunkujące automatyzację prac i ograniczenie do minimum ryzyka powstawania błędów w toku operacji na dużych zbiorach danych;
 • optymalizacja wykorzystania zasobów przedsiębiorstwa i pełna kontrola nad nimi;
 • oszczędność czasu i kosztów związana z jednokrotnym wprowadzaniem danych do systemu;
 • elastyczność i skuteczność - możliwość konfiguracji i dostosowania produktu do indywidualnych potrzeb klienta oraz współpraca z zewnętrznymi aplikacjami;
 • zawsze aktualne informacje z poszczególnych obszarów przedsiębiorstwa (produkcja, koszty, przychody itd.) w dowolnych przekrojach;
 • wydajność i bezpieczeństwo wynikające z działania w układzie klient-serwer i zastosowania nowoczesnej technologii - Microsoft SQL Server.

Istnieje też możliwość dzierżawy systemu - czyli użytkowania go przez Internet w modelu usługowym poprzez platformę iComarch24. W systemie tym dane przechowywane są w Centrum Danych Comarch (DC Comarch), zgodnie z najnowszą technologią umożliwiającą tylko autoryzowany dostęp do systemu.

 • Opinie naszych klientów
  • KARTONEX-ŁĘKI Sp.z o.o.

   Profesjonalna obsługa, godny polecenia.

  • Solmatic Group Sp z o.o. Spółka Komandytowa

   Bardzo fajna profesjonalna obsługa szczególnie Pana Piotra H, polecam Urszula Solmatic.

  zobacz wszystkie