Pomoc zdalna

iMall24

Wirtualna galeria handlowa. iMall24 to wirtualna galeria handlowa - pierwszy zbiór sklepów i firm handlowo-usługowych w Internecie, w którym można dokonywać zakupów, porównać wiele ofert i korzystać z promocji. W iMall24 sprzedawać mogą użytkownicy programu Comarch OPT!MA, a do końca roku również użytkownicy Comarch CDN XL i Comarch ALTUM.

Bezpłatna prezentacjaWersja demo

Opis

iMall24 to wirtualna galeria handlowa - pierwszy zbiór sklepów i firm handlowo-usługowych w Internecie, w którym można dokonywać zakupów, porównać wiele ofert i korzystać z promocji. 

W iMall24 sprzedawać mogą użytkownicy programu Comarch OPT!MA, a do końca roku również użytkownicy Comarch CDN XL i Comarch ALTUM.

Nie trzeba posiadać sklepu internetowego. Wystarczy rejestracja i wystawienie swoich produktów. Zdjęcie, opis i... jedno kliknięcie.

Do 31 grudnia 2011 r. sprzedaż w iMall25 - BEZPŁATNA. 

Korzyści:

 • dodatkowy, darmowy kanał dotarcia do klientów - galeria "czynna" 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu;
 • szeroki zasięg - tysiące odwiedzających iMall24 internautów i przedsiębiorców - szansa na dotarcie zarówno do klientów detalicznych, jak i biznesowych;
 • minimum formalności i pracy - zamówienia i dane kupujących automatycznie zapisywane w systemie sprzedawcy, reszta formalności: fakturowanie, magazynowanie, rozliczenia czy księgowość w programie Comarch Optima.
 • Opinie naszych klientów
  • KARTONEX-ŁĘKI Sp.z o.o.

   Profesjonalna obsługa, godny polecenia.

  • Solmatic Group Sp z o.o. Spółka Komandytowa

   Bardzo fajna profesjonalna obsługa szczególnie Pana Piotra H, polecam Urszula Solmatic.

  zobacz wszystkie