Pomoc zdalna

Zastrzeżenia prawne

Ochrona prywatności

Oświadczamy, że wszelkie dane osobowe i teleadresowe podawane przez użytkowników w formularzach udostępnionych na naszej stronie internetowej są wykorzystywane jedynie do:

przekazania informacji zwrotnej lub materiałów zamówionych przez użytkownika;
nawiązania kontaktu związanego z zapytaniem;
tworzenia bazy kontaktów handlowych na wewnętrzny użytek naszej firmy.
Przekazane i przechowywane dane użytkowników nie są udostępniane w żadnej formie innym firmom, organizacjom lub osobom trzecim.

Użytkowanie serwisu

Informujemy, że dane zawarte w naszym serwisie internetowym nie stanowią wiążącej oferty handlowej w rozumieniu polskiego prawa i podane zostały w celach informacyjnych.

Zastrzegamy, że mimo starań o aktualność informacji znajdujących się w naszym serwisie, mogą wystąpić nieścisłości i błędy. Nie odpowiadamy za ewentualne szkody powstałe w związku z korzystaniem z naszego serwisu, jak również nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawartość stron internetowych innych podmiotów, do których zamieściliśmy odsyłacze.

Wszelkie znaki handlowe oraz nazwy produktów wymienionych w naszym serwisie są zastrzeżonymi znakami towarowymi i zostały użyte w celach informacyjnych oraz promocji poszczególnych producentów i marek.

Prawa autorskie

Apronet SC i IntraCOM informują, że zawartość niniejszego serwisu internetowego jest chroniona prawem autorskim i nie może być modyfikowana, kopiowana, reprodukowana, sprzedawana ani publikowana bez pisemnej zgody APRONET S.C.

Wszelkie uwagi, pomysły i spostrzeżenia dotyczące funkcjonowania serwisu prosimy przesyłać na adres poczty elektronicznej: biuro@apronet.pl.

 • Opinie naszych klientów
  • Solmatic Group Sp z o.o. Spółka Komandytowa

   Bardzo fajna profesjonalna obsługa szczególnie Pana Piotra H, polecam Urszula Solmatic.

  • KARTONEX-ŁĘKI Sp.z o.o.

   Profesjonalna obsługa, godny polecenia.

  zobacz wszystkie