Pomoc zdalna

Comarch ERP Optima - moduł Handel Plus

 • Zasoby – rozchód towaru na podstawie ocechowanych partii dostawy

  Zasoby – rozchód towaru na podstawie ocechowanych partii dostawy

 • Okno przyjmowania i cechowania dostaw podczas wprowadzania faktury zakupu

  Okno przyjmowania i cechowania dostaw podczas wprowadzania faktury zakupu

 • Zestawienie dla dostaw

  Zestawienie dla dostaw

Moduł Handel Plus obejmuje pełną funkcjonalność modułu Handelczyli umożliwia łatwe wystawianie dokumentów handlowych  i zapewnia pełną integrację z dokonywanymi płatnościami oraz pozwala prowadzić pełną gospodarkę magazynową przy zastosowaniu automatycznej wyceny magazynu. 

Handel Plus to innowacyjne rozwiązanie dla firm, w których w gospodarce magazynowej kluczowe znaczenie odgrywa wybór z dostawy, czyli prowadzenia obrotu towarami z podziałem na konkretne partie, dostawy zróżnicowane pod względem opisujących je cech. 

Wybór z dostawy 

Użytkownik sam decyduje, jak wprowadzić towar na magazyn, aby w jak najbardziej przejrzysty dla siebie sposób móc go potem rozchodować. Stworzono mechanizm podziału wprowadzanych dostaw na konkretne partie. W zależności od potrzeb możliwe jest zdefiniowanie aż do 10 atrybutów dla danej partii. Dodatkowo blokowana jest możliwość zatwierdzenia dostawy w przypadku braku cech obowiązkowych dla danej partii. 

Szczegółowy opis partii pozwala przy wydawaniu wyszukiwać i wprowadzać na dany dokument żądany produkt o konkretnych cechach. Użytkownik sam decyduje, z którego przyjęcia lub którą sztukę o zdefiniowanych cechach chce wydać z magazynu.

 • Opinie naszych klientów
  • Solmatic Group Sp z o.o. Spółka Komandytowa

   Bardzo fajna profesjonalna obsługa szczególnie Pana Piotra H, polecam Urszula Solmatic.

  • KARTONEX-ŁĘKI Sp.z o.o.

   Profesjonalna obsługa, godny polecenia.

  zobacz wszystkie