Pomoc zdalna

iComarch24 aplikacje INTERNETOWE

iComarch24 aplikacje INTERNETOWE

 • Comarch ERP Optima w chmurze

  Comarch ERP Optima w chmurze to nowoczesny, kompleksowy system wspierający prowadzenie firmy w całości dostępny przez Internet, bez konieczności instalacji programu na komputerze. Korzystając z Optimy w chmurze użytkownik wynajmuje program za stałą miesięczną opłatę abonamentową.

  ...
  Bezpłatna prezentacjaWersja demo
 • iBard24

  Internetowa archiwizacja danych

  iBard24 Backup Online to profesjonalna usługa do automatycznego tworzenia online zapasowych kopii danych. Umożliwia skuteczny backup i archiwizację cennych plików, np. z systemów do zarządzania firmą (Comarch ERP OPTIMA, Comarch ERP XL, Comarch ALTUM) czy komputerów pracowników. 

  ...
  Bezpłatna prezentacjaWersja demo
 • e-Sklep

  Comarch e-Sklep to nowoczesny sklep posiadający dodatkowo wbudowane narzędzia promocji. Jego wyjątkową zaletą jest pełna integracja z systemami do zarządzania - Comarch ERP Optima, Comarch iOptima24, Comarch ERP XL oraz Comarch ALTUM.

  Aplikacja pozwala prosto i szybko udostępniać sprzedawane towary...

  Bezpłatna prezentacjaWersja demo
 • iMall24

  Wirtualna galeria handlowa. iMall24 to wirtualna galeria handlowa - pierwszy zbiór sklepów i firm handlowo-usługowych w Internecie, w którym można dokonywać zakupów, porównać wiele ofert i korzystać z promocji. W iMall24 sprzedawać mogą użytkownicy programu Comarch OPT!MA, a...

  Bezpłatna prezentacjaWersja demo
 • iFaktury24

  Proste fakturowanie online.

  iFaktury24 to nowoczesna aplikacja do fakturowania online, udostępniana poprzez przeglądarkę internetową.

  Rozwiązanie polecane jest mikro i małym firmom poszukującym nowoczesnego programu do wystawiania dokumentów sprzedażowych online oraz bezpiecznego i szybkiego przesyłania ich drogą elektroniczą do...

  Bezpłatna prezentacjaWersja demo
 • iKsięgowość24

  Serwis iKsiegowosc24.pl to usługa, która z jednej strony umożliwia szybkie i bezpłatne znalezienie biura rachunkowego oferującego obsługę księgową i kadrowo-płacową, a z drugiej strony daje szansę dla biurom rachunkowym zaprezentowania swojej oferty. 

  ...
  Bezpłatna prezentacjaWersja demo
 • Opinie naszych klientów
  • Solmatic Group Sp z o.o. Spółka Komandytowa

   Bardzo fajna profesjonalna obsługa szczególnie Pana Piotra H, polecam Urszula Solmatic.

  • KARTONEX-ŁĘKI Sp.z o.o.

   Profesjonalna obsługa, godny polecenia.

  zobacz wszystkie