Pomoc zdalna

Oprogramowanie dla budownictwa

Oprogramowanie dla budownictwa

Szeroka gama produktów pozwalających na informatyzację prawie każdego obszaru działalności przedsiębiorstwa budowlanego. Zróżnicowanie pod względem funkcjonalności i ceny zapewnia dostępność i zaspokojenie potrzeb dużych, średnich i małych firm.

 • Norma Pro

  NORMA PRO to profesjonalny system kosztorysowania dla bardzo wymagających użytkowników. Program umożliwia tworzenie kosztorysów metodą szczegółową, uproszczoną i mieszaną. Posiada zaawansowane funkcje pozwalające na sporządzanie kosztorysów wariantowych, złożonych i porównawczych, oraz tworzenie pozycji scalonych. 

  Opcja rejestrowania zmian i korekt oraz drzewiasta struktura kosztorysu pozwala...

  Bezpłatna prezentacjaWersja demo
 • Norma Standard 2

  Programy z serii NORMA są przeznaczone dla szerokiego grona kosztorysantów, którzy potrzebują narzędzi prostych, wygodnych w obsłudze, a jednocześnie pozwalających na tworzenie różnych rodzajów kosztorysów. 

  ...
  Bezpłatna prezentacjaWersja demo
 • Norma Expert

  NORMA EXPERT to najnowszy i najbardziej rozbudowany program do kosztorysowania z serii programów Norma firmy Athenasoft.

  Najnowsza technologia

  Najlepsza funkcjonalność

  Najwyższa jakość

  ...
  Bezpłatna prezentacjaWersja demo
 • System Athena

  SYSTEM ATHENA to zestaw programów, który pozwala na kompleksową obsługę informatyczną inwestycji. Głównym elementem pakietu są programy do kosztorysowania Norma. Uzupełniają go narzędzia wspomagające proces kosztorysowania.

  Pakiet przeznaczony jest dla firm i osób profesjonalnie zajmujących się wyceną inwestycji/robót budowlanych, m. in. dla dla firm budowlanych, deweloperskich, pracowni...

  Bezpłatna prezentacjaWersja demo
 • Ogólnopolska Baza Cen w Budownictwie - największa tego typu baza

  Bezpłatna prezentacjaWersja demo
 • Baza cenowa SEKOCENBUD

  Wydawana kwartalnie baza cenowa zawierająca informacje o cenach materiałów budowlanych IMB, materiałów instalacyjnych IMI, materiałów elektrycznych IME, o stawkach robocizny kosztorysowej oraz cenach pracy sprzętu budowlanego IRS. Baza zawiera rynkowe ceny materiałów i pracy sprzętu budowlanego, rynkowe stawki robocizny kosztorysowej w układzie branżowym i regionalnym oraz rynkowe narzuty kosztów zakupu, kosztów pośrednich...

  Bezpłatna prezentacjaWersja demo
 • Abonament "Buduj z Głową"

  Bezpłatna prezentacjaWersja demo
 • CAD Rysunek

  program do tworzenia dokumentacji technicznej 

  CAD RYSUNEK to nowoczesna i łatwa w obsłudze polska aplikacja CAD do projektowania, szkicowania i wymiarowania obiektów, przeznaczona dla kosztorysantów, wykonawców i inwestorów sporządzających rysunki obiektów budowlanych oraz dla tych, którzy w codziennej pracy zajmują się wykonywaniem różnego typu dokumentacji technicznej. Program służy do tworzenia...

  Bezpłatna prezentacjaWersja demo
 • ATHExcel

  moduł rozszerzający funkcjonalnośc programu MS Excel

  ATHExcel to specjalistyczny moduł, dzięki któremu w każdej chwili można łatwo i szybko przenieść kosztorys z Normy do aplikacji MS Excel. 

  Wybrane dane wstawiane są do odpowiednich kolumn według zdefiniowanych przez użytkownika kryteriów, a wszystkie ustawienia zapamiętywane w tzw. szablonach rozmieszczenia.

   

  ...
  Bezpłatna prezentacjaWersja demo
 • ATHProject

  moduł rozszerzający funkcjonalność programu MS Project

  Opracowany przez Athenasoft system do zarządzania firmą budowlaną zakłada ścisłe współdziałanie ze sobą programu do kosztorysowania Norma Pro, programu do planowania i harmonogramowania MS Project i systemu do zarządzania Athenasoft Capital. Aby układ ten mógł działać w założony sposób konieczny jest dodatkowy element do MS Project - program...

  Bezpłatna prezentacjaWersja demo
 • Miara PRO

  Miara PRO to uniwersalny i prosty w obsłudze program do sporządzania przedmiarów na podstawie projektów CAD. 

  Po wczytaniu dokumentu w formacie DWG, DXF lub RYS (CAD Rysunek) program oferuje pracę na warstwach. Oprócz tego można nanieść kilka warstw obiektów przedmiarowych, których tłem mogą być dowolnie wybrane warstwy projektu. 

  ...
  Bezpłatna prezentacjaWersja demo
 • Planista

  Program PLANISTA (produkt firmy PMC - Piotr Chyliński) jest przeznaczony do sporządzania harmonogramów robót dla różnych branż: budowlanych, montażowych, instalacyjnych i innych. Za pomocą analizy sieciowej PERT lub GANTT system wyznacza czas przedsięwzięcia, ścieżkę krytyczną, a także rezerwy czasu dla poszczególnych czynności. Na podstawie otrzymanych danych można racjonalnie zaplanować produkcję w przedsiębiorstwie...

  Bezpłatna prezentacjaWersja demo
 • Opinie naszych klientów
  • Solmatic Group Sp z o.o. Spółka Komandytowa

   Bardzo fajna profesjonalna obsługa szczególnie Pana Piotra H, polecam Urszula Solmatic.

  • KARTONEX-ŁĘKI Sp.z o.o.

   Profesjonalna obsługa, godny polecenia.

  zobacz wszystkie