Pomoc zdalna

Baza wiedzy

 • Windykacja - etap ponaglenia zapłaty

  Comarch ERP Optima - moduł CRM Plus

  CRM Plus to moduł łączący pełną funkcjonalność podstawowego modułu CRM z mechanizmami windykacji należności.

  Funkcjonalność modułu w zakresie podstawowym obejmuje m.in.:

 • Comarch ERP Optima - moduł Analizy BI

  Moduł Comarch ERP OPTIMA Analizy Business Intelligence to intuicyjne narzędzie służące do budowania raportów i analiz na bazie informacji wprowadzonych do programu Comarch OPTIMA.

  Comarch ERP OPTIMA Analizy BI jest obecnie jednym narzędziem typu business intelligence przeznaczonym dla małych i średnich firm o tak intuicyjnym interfejsie i bogatej funkcjonalności. Integruje dane pochodzące z Comarch Oprimy, pozwalając na ich przekrojowe analizy, tworzenie szczegółowych i dynamicznych raportów, w postaci tabelarycznej lub wykresów.

 • Deklaracje VAT

  Comarch ERP Optima - moduł Księga Podatkowa

  Moduł Księga Podatkowa obejmuje funkcjonalnie obsługę księgową firmy rozliczającej się z urzędem skarbowym na podstawie księgi przychodów i rozchodów lub prowadzącej ewidencje przychodów objętych zryczałtowanym podatkiem dochodowym. Płatnikom podatku od towarów i usług moduł ten pozwala na prowadzenie podstawowych ewidencji - rejestrów zakupów i sprzedaży VAT, a także podział rejestrów na dowolne rejestry cząstkowe. 

  Comarch ERP OPTIMA Księga Podatkowa pozwala również na prowadzenie ewidencji pomocniczych: wynagrodzeń, spis z natury, rozliczenie samochodów. Moduł ten umożliwia drukowanie deklaracji podatkowych: VAT-7, VAT-7K, VAT-UE, PIT-36, PIT-36L i PIT-4R oraz obliczanie zaliczek na PIT-36, PIT-36L, podatek ryczałtowy oraz zaliczek na deklarację PIT-4R. W module można również wypełnić deklarację Intrastat.

 • Opinie naszych klientów
  • KARTONEX-ŁĘKI Sp.z o.o.

   Profesjonalna obsługa, godny polecenia.

  • Solmatic Group Sp z o.o. Spółka Komandytowa

   Bardzo fajna profesjonalna obsługa szczególnie Pana Piotra H, polecam Urszula Solmatic.

  zobacz wszystkie