Pomoc zdalna

Baza wiedzy

 • Comarch ERP XL Business Intelligence

  Comarch ERP XL Business Intelligence jest narzędziem wspomagającym proces podejmowania decyzji na każdym szczeblu zarządzania przedsiębiorstwem.  Daje natychmiastowy dostęp do kluczowych informacji zgromadzonych w różnych obszarach systemu do zarządzania. Intuicyjna forma budowania raportów oraz ich wielowymiarowość pozwalają na analizowanie wyników każdej uprawnionej do tego osobie nie posiadającej zaawansowanej wiedzy informatycznej.

  Narzędzie Business Intelligence w czasach dużej zmienności rynkowej staje się nieodłączną częścią systemu ERP. Pełni ono rolę „pomostu” pomiędzy zarządzaniem na poziomie strategicznym, a zarządzaniem operacyjnym. Pozwala zmaksymalizować korzyści płynące z wdrożenia systemu ERP dając osobom zarządzającym konkretną wiedzę o procesach zachodzących w firmie.

 • Comarch ERP - rozwiązania mobilne

  Comarch ERP Mobile to nowoczesne aplikacje na urządzenia mobilne (smartfony, tablety z systemem operacyjnym Android, kolektory danych), które wspierają kluczowe obszary w firmie, tj. sprzedaż (SFA), magazyn, backup danych czy analizy Business Intelligence.

  Comarch ERP Mobile współpracuje z systemami: Comarch ERP XL, Comarch ERP Altum oraz Comarch ERP Optima. W skład pakietu wchodzą narzędzia usprawniające pracę różnych grup użytkowników:

  • sprzedawców, mobilnych przedstawicieli handlowych - aplikacje Comarch ERP Mobile Sprzedaż i Comarch ERP Mobile Flota,
  • pracowników magazynu - aplikacja Comarch ERP Mobile Magazyn, dostępna w wersji online i offline,
  • kadry zarządzającej - aplikacja Comarch ERP Mobile BI.
 • Księga Raportów BI Start

  Comarch ERP XL Business Intelligence Start

  Comarch ERP XL BI Start jest narzędziem dla tych klientów, którzy potrzebują wsparcia w zakresie raportowania biznesowego, ale czują, że pełna funkcjonalność pakietu Business Intelligence w tym momencie jest dla nich zbyt rozbudowana. Rozwiązanie  służy do budowania raportów i prowadzenia analiz na podstawie danych z systemu Comarch ERP XL, z wykorzystaniem technologii In-Memory. Oznacza to, że w odróżnieniu od "pełnej" wersji pakietu BI, całość danych generowanych przez raporty przechowywana jest w pamięci komputera.

 • Opinie naszych klientów
  • KARTONEX-ŁĘKI Sp.z o.o.

   Profesjonalna obsługa, godny polecenia.

  • Solmatic Group Sp z o.o. Spółka Komandytowa

   Bardzo fajna profesjonalna obsługa szczególnie Pana Piotra H, polecam Urszula Solmatic.

  zobacz wszystkie